چهارشنبه 26 آبان 1395

معرفی مسابقه

کاربر به عنوان نماینده یک تیم ملی در نظر گرفته می شود. و با شبیه سازی روند مسابقات فوتبالی تیم کاربر با تیم های دیگر هم گروهی شده است و باید به روال مسابقه به شرح ذیل ادامه دهد. مرحله گروهی: شامل  6 سوال – در صورتیکه کاربر به 3 سوال پاسخ صحیح دهد به دوره 1/8 صعود می کند مرحله 1/8 : شامل 2 سوال:  در صورتیکه کاربر به 1 سوال پاسخ صحیح دهد به دوره 1/4 صعود می کند. مرحله 1/4 : شامل 3 سوال:  در صورتیکه کاربر به 2سوال پاسخ صحیح دهد به دوره نیمه نهایی صعود می کند. مرحله نیمه نهایی : شامل 4 سوال نحوه صعود : 2 جواب  صحیح فینال: شامل 5 سوال نحوه صعود : در صورتیکه کاربر به 3 سوال پاسخ صحیح دهد برنده مسابقات خواهد شد.    

شروع مسابقه 1 مرداد 1394
پایان مسابقه 31 مرداد 1394
برگزار کننده شرکت راهکارهای همراه کارینا
تعداد سوالات 120
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی:

قرعه کشی مسابقه معمولاً تا یک ماه پس از پایان آن انجام شده و با برندگان از شرکت ایرانسل تماس گرفته خواهد شد.
با برندگان مسابقه اولین بار با شماره 09351000000 تماس گرفته می شود.
در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال می توانید با شماره پشتیبانی 021-42572111 تماس حاصل فرمایید.

 
اعـلام برنـدگان:

- نفرات برتر که مسابقه را به اتمام رسانده اند در قرعه کشی یک عدد گوشی تلفن همراه Samsung Galaxy S6 edge شرکت داده خواهند شد به یک نفر به قید قرعه جوایز اهدا خواهد شد
- کلیه کسانی که موفق به کسب 1000 امتیاز شده اند در قرعه کشی یک عدد گوشی تلفن همراه LG G4شرکت داده خواهند شد به یک نفر به قید قرعه جایزه اهدا خواهد شد
- کلیه کسانی که در مسابقه شرکت نموده اند و موفق شده اند به یک سوال پاسخ درست دهند در قرعه کشی ربع سکه بهار آزادی شرکت داده خواهند شد و به یک نفر به قید قرعه جایزه اهدا خواهد شد.

گوشی تلفن همراه Samsung Galaxy S6 edge یک عدد
گوشی تلفن همراه LG G4 یک عدد
ربع بهار آزادی یک عدد

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: برای شروع مسابقه کاربران می تواند از روش زیر اقدام نمایند: ارسال کد JAM به شماره 20147 ارسال نمایید.
 • انصراف از مسابقه

  کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور L JAM را از طریق پیام کوتاه به شماره20147 ارسال کند

 • نحوه امتیازگیری

  کاربران با پاسخ گویی صحیح به هر سوال 100 امتیاز و به ازای هر سوال نادرست 10 امتیاز دریافت خواهند کرد.

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به20147.رایگان می باشداین بدین معنی است که مشترکین برای ارسال JAM به 20147هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
  در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS ) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری اینگونه سرویسها، پیامکهای حاوی محتواهای ارزش افزوده درطبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.
  با نظر به موارد فوق قیمت پاسخگویی به هرسوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه گردیده است.

  تومان

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
  هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. (یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
  هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. (یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)

کلمات کليدي
NOSEARCH