چهارشنبه 11 شهريور 1394 25 مرداد تا 25 شهریور 94

موضوع: محتوای کاربردی در خصوص معرفی اپلیکیشن‌های موبایل

تاریخ برگزاری:

· شروع سرویس: 25/5/94

· پایان سرویس: 25/6/94

برگزارکننده: شرکت پایا کیان پرهام

تعداد محتوا: روزانه ۱ محتوای اتوشارژ + محتواهای مبتنی بر درخواست کاربر

قیمت هر سوال: 1000 ریال

سناریوی سرویس:

این سرویس، از نوع محتوای ساده است که در آن اپلیکیشن‌های روز و کاربردی در حوزه ‌های مختلف از قبیل ارتباطات، تجارت همراه، سرگرمی، آموزشی، گردشگری، پزشکی و سلامت، ویرایش عکس، شبکه های اجتماعی و ... به کاربران معرفی می‌شود. شایان ذکر است این اپلیکیشن ها شامل برنامه های ایرانی و خارجی میباشد.

نمونه محتوا:

برنامه لذت سفر راهنمای گردشگری شما در ایران است. با این برنامه آخرین اطلاعات شهرها و جاذبه های گردشگری را خواهید داشت. همچنین میتوانید اطلاعات هتلها، لیست اتاقها و قیمت آنرا به روز داشته باشید و براحتی رزرو کنید. امکان مقایسه هتلها و بررسی نظر مسافرین، شما را در انتخاب بهترین گزینه کمک میکند.

آغاز:

این سرویس با ارسال 1به شماره 737579 و ارسال پیامک اولیه به مخاطب، شروع می شود. در این سرویس، این امکان برای کاربر فراهم شده است تا با ارسال نام محصول (اپلیکیشن)، محتوای مربوطه را دریافت نماید. در صورتی که نتیجه جستجو بیش از یک محتوا باشد، در انتهای محتوای اول تعداد محتواهای باقیمانده اطلاع‌رسانی می‌شود و کاربران می‌توانند با ارسال مجدد کلمه مورد نظر، سایر محتواها را نیز دریافت نمایند.

منابع

محتوای این سرویس از سایت content.mobiro.ir گردآوری شده است.

نحوه انصراف:

کاربر برای لغو عضویت خود می­تواند L را از طریق پیامک به شماره 737579 ارسال نماید.

نحوه امتیازدهی:

کاربران با عضویت در این سرویس، روزانه 50 امتیاز دریافت خواهند نمود.

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به 737579 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیامک به 737579 هزینه­ای پرداخت نمی­کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک­های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می­کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس­های پایه یک اپراتور (مثلا ارسالSMS) ارائه می­شوند بنابراین در قیمت­گذاری این گونه سرویس­ها، پیامک­های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک­های معمولی قرار می‌گیرند.

هزینه ارسال هر پیامک به مشتری برابر با 1000 ریال می باشد. ارسال پیامک از سوی مشتری رایگان است.

کلمات کليدي
NOSEARCH