شنبه 31 مرداد 1394 1 شهریور تا 31 شهریور

عنوان مسابقه: تاریخچه شهر آورد 3

تاریخ برگزاری:

شروع: 01/06/1394

پایان: 31/06/1394

تعداد سوالات عمومی هر ماه : 30 سوال

برگزارکننده: مبنا

هزینه هر سوال: 120 تومان

حامی: کانون ایران نوین

جوایز مسابقه:

5 صندوق پر از پول هر کدام به ارزش 10 میلیون ریال

نحوه شروع مسابقه:


- ارسال رایگان 1 به 8010
یا
- ارسال عبارت OZV TOOP به 8282
عضویت در مسابقه و یا ارسال عدد 1 به 8010 رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، بازی شروع می شود.

نحوه لغو مسابقه:

ارسال عبارت LAGHV TOOP به 8282

مسابقه :

این مسابقه، مسابقه ای پیامکی درباره ی تاریخچه بازی های استقلال و پرسپولیس می باشد که ماهیانه 30 سوال مربوط به بازیکنان، مربیان، گلها و اتفاقات و رویدادهای شهرآورد می باشد.

تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.

در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه، می توانید عبارت TP 100 را به 8282 ارسال نمایید.

نحوه امتیاز دهی:

پاسخ به گزینه صحیح 200 و انتخاب گزینه نادرست 100 امتیاز خواهد داشت.

پاسخ کاربر

امتیاز

پاسخ صحیح به سوالات پیامکی

200 امتیاز

پاسخ غلط یه سوالات پیامکی

100 امتیاز

دعوت از دوستان : کاربر میتواند با ارسال عبارت 500 TP به 8282 کد دعوت از دوستان خود را دریافت نماید. هر کاربری که با ارسال کد دعوت از دوستان به مسابقه وارد شود، 1000 امتیاز به فرد دعوت کننده اضافه میگردد. محدودیت دفعات دعوت از دوستان 5 نفر می باشد.نحوه قیمت گذاری :

ارسال پیامک به8282 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV TOOP به 8282 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 1 قسمتی (معادل 1 پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.


- نحوه انتخاب برندگان :

کاربرانی که حتی به یک سوال مسابقه پاسخ داده باشند در قرعه کشی شرکت خواهند کرد بنابراین هر چه امتیاز کاربران بیشتر باشد، شانس بالاتری برای برنده شدن خواهند داشت.

- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره پشتیبانی:22573640 برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.


اعلام برندگان :

جوایز 3 ماه بعد از اتمام مسایقه اهدا خواهد شد.

- شرکت کنندگان مسابقه، می توانند با ارسال عبارت TP 100 به شماره 8282 از طریق پیامک از وضعیت امتیاز خود و اسامی تیم انتخابی خود در مسابقات مطلع شوند.
- همچنین با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل :

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد .
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰ روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند .
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر مبنا ( موسسه پویا آفرین مبنا) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت .

کلمات کليدي
NOSEARCH