دوشنبه 5 مرداد 1394 30 تیر تا 30 مرداد نام مسابقه: جایزه طلایی
موضوع: بازی تعاملی

تاریخ برگزاری:
• شروع مسابقه: 30/4/94
• پایان مسابقه: 30/5/94

برگزارکننده: شرکت پایش و نمایش پرهام
تعداد سوالات: روزانه ۱ سوال اتوشارژ و حداکثر 15 سوال درخواستی
قیمت هر سوال: 1200 ریال
حامی: شرکت پایش و نمایش پرهام

جوایز این دوره:
• یک دستگاه پژو 206

سناریوی مسابقه:
این سرویس یک بازی تعاملی است. هدف اصلی بازی، افزایش اطلاعات عمومی مشترکان در حوزه‌های مختلف می‌باشد.

آغاز مسابقه:
کاربر با ارسال OZV J به 737576 عضو بازی جایزه طلایی خواهد شد. عضویت در بازی رایگان بوده و تنها در ازای دریافت پیامک-های بعدی، از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
روزانه یک سوال به صورت اتوماتیک برای کاربر ارسال می شود. در صورت پاسخگویی، پاسخ سوال به همراه سوال دوم برای وی ارسال می شود. به همین منوال، در صورت پاسخگویی به هر سوال، سوال بعد برای کاربر ارسال خواهد شد.

نمونه سوالات
• پایتخت سلسله های قاجاریه، زندیه و صفویه به ترتیب در کدام شهرهای ایران قرار داشت؟ 1.تهران، شیراز، اصفهان 2.تهران، تبریز، خراسان
• اولین سالن سینما ایران در کدام شهر ساخته و راه اندازی شد؟ 1.تهران 2.تبریز
• کدام گزینه صحیح است؟ 1. هزار برابر است با Thousand، و صد برابر است با Hundred 2.صد برابر است با Thousand، و هزار برابر است با Hundred
• کتابهای سووشون، آتش خاموش و جزیره سرگردانی اثر کیست؟ 1.جلال آل احمد 2.سیمین بهبهانی 3.سیمین دانشور 4.الکساندر دوما

منابع
• تاریخ جامع سینمای جهان؛ دیوید ا.کوک؛ ترجمه هوشنگ آزادی ور؛ نشر چشمه
• اقتصاد برای همه؛ علی سرزعیم؛ انتشارات ترمه
• تاریخ جهان؛ فیلیپه فرناندس آرمستو؛ ترجمه شهربانو صارمی؛ انتشارات ققنوس
• راهنمای آیلتس A Guide to IELTS Cambridge 6؛ انتشارات جنگل
• ادبیات موضوعی جامع؛ امیر نجات شجاعی، مهدی نظری؛ انتشارات گاج

نحوه انصراف:
کاربر برای لغو عضویت خود می تواند L را از طریق پیامک به شماره 737576 ارسال نماید.
• تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله، تمامی قطعات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند. کاربر می¬تواند هر زمان پس از لغو عضویت، مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبل پاسخ داده است، ادامه دهد.
همچنین، کاربر می تواند در هر لحظه قطعات ثبت شده خود را از طریق ارسال prize به 737576، مشاهده نماید.

نحوه امتیازدهی:
در این بازی، خودروی پژو 206 به ده قطعه تقسیم می‌شود و مشترکان می‌بایست برای کسب آن تمامی قطعات آن را بدست بیاورند. قطعات به صورت تصادفی (random) در میان سوالات ارسال می‌شوند. کاربر تنها در صورت پاسخگویی به سوال حاوی قطعه میتواند آن را برای خود ثبت نماید. البته در صورت عدم تایید قطعه توسط مشترک، امکان دریافت آن قطعه در محتواهای بعدی هم وجود دارد. قطعات اولیه میزان توزیع بیشتر و قطعات نهایی میزان توزیع کمتری در محتواهای ارسالی دارند. برنده کسی است که تمامی قطعات را برای خود ثبت کرده باشد.

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به 737576 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیامک به 737576 هزینه¬ای پرداخت نمی¬کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می¬کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویسهای پایه یک اپراتور (مثلا ارسالSMS) ارائه می¬شوند بنابراین در قیمت¬گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک¬های معمولی قرار می‌گیرند.
هزینه ارسال هر پیامک به مشتری برابر با 1200 ریال می باشد. ارسال پیامک از سوی مشتری رایگان است.

نحوه انتخاب برندگان:
قطعات به صورت تصادفی (random) در میان سوالات برای کاربران ارسال می¬شوند. کاربرانی که به سوالات بیشتری پاسخ دهند شانس بیشتری برای دریافت تمامی قطعات دارند. اما دریافت قطعات هیچ ربطی به امتیازات کسب شده ندارد و هیچ قانونی مبنی بر دریافت حتمی تمامی قطعات در صورت پاسخ¬دهی به تعداد سوالات معین وجود ندارد.
در پایان مسابقه، به کسانی که قطعات خود را کامل نموده باشند، خودرو پژو 206 اهدا خواهد شد.

تذکر مهم:
• نحوه توزیع قطعات به گونه¬ای است که احتمال اینکه تعداد برندگان بیش از تعداد جوایز باشد بسیار پایین است. اگر تعداد کاربرانی که قطعات خود را تکمیل کرده¬اند بیش از این تعداد باشند، به همه آنان جایزه فوق اهدا خواهد شد.
• در صورتی که هیچ‌یک از کاربران موفق به تکمیل تمامی قطعات نشوند، بین افرادی که بیشترین تعداد قطعات را دارند، بر اساس میزان امتیاز آن¬ها، قرعه¬کشی می¬شود.
• امتیازات: به هر کاربر در شروع مسابقه 1000 امتیاز داده می¬شود. هر پاسخ نادرست 50 و هر پاسخ درست 100 امتیاز دارد. همچنین، به ازای هر روز عضویت در سرویس، 100 امتیاز به کاربران اعطا می¬گردد.
• تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می¬شود.
اعلام برندگان:
• پس از مشخص شدن برندگان، با شماره 09351000000 با آن¬ها تماس گرفته شده و احراز هویت میگردد.
• شماره پشتیبانی شرکت پایش و نمایش پرهام برای پیگیری و اهدای جوایز 88980346 میباشد.


قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ایرانسل:
اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر، شرکت پایش و نمایش پرهام هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 
کلمات کليدي
NOSEARCH