يكشنبه 4 مرداد 1394 31 تیر تا 30 مرداد

موضوع : آموزشی

تاریخ برگزاری:
• شروع مسابقه: 31 تیر
• پایان مسابقه:  ساعت ۲۴ روز 30 مرداد

برگزار کننده: شرکت فناوری اطلاعات کندو

تعداد سوال: 50

قیمت هر سوال: ۱۲۰ تومان

حامی: شرکت فناوری اطلاعات کندو

جایزه قرعه کشی:
1 دستگاه خودرو شاسی بلند MVM newX33 CVT
2 دستگاه تلویزیون Smart LED 65 اینچ ال جی
1 دستگاه یخچال ساید 3در LG مدل signature fx634
1 دستگاه لب تاپ 15 اینچ Apple MacBook pro

آغازمسابقه:
برای شروع مسابقه کافیست کاربران عدد 1 را به 737492 ارسال کنند.
عضویت در مسابقه و دریافت سوال اول رایگان بوده و به ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
در هر روز یک سوال بهصورت خودکار برای شرکت کنندگان ارسال میگردد و در صورت تمایل، شرکتکننده قادر خواهد بود به سوالات بیشتری در یک روز پاسخ دهد به شکلی که میتواند کلیه سوالات مسابقه را طی یک روز پاسخ دهد.
در صورت پاسخگویی به تمام سوالات، تا زمان اتمام زمان مرحله جاری مسابقه، هر روز یک پیام با موضوع آموزش تعمیرات برای کاربر ارسال خواهدشد.

توضیح کلی:  موضوع اصلی مسابقه آشنایی با روش‌های تعمیرات و نگهداری لوازم پرمصرف در محیط اطراف هریک از افراد اعم از خودرو و انواع لوازم خانگی برقی و مکانیکی است. در این مسابقه کاربران ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده، با نحوه نگهداری و تعمیر این لوازم  آشنا میشوند.

نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور  L یا Laghv را از طریق پیام کوتاه به شماره 737492 ارسال کند.

تذکر مهم:
با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر براساس امتیازاتی که تا آن مرحله کسب نموده در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد .
شرکت کننده پس از هربار لغو عضویت، مجددا میتواند وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی اضافه خواهد شد.


نحوه امتیاز گیری:
کاربر با ورود به مسابقه 100 امتیاز دریافت می کند و بر اساس پاسخ دهی به سوالات، به ازای پاسخ درست به هر سوال کاربر ۲۰۰ امتیاز دریافت خواهد نمود و در صورت پاسخ غلط دادن نیز ۱۰۰ امتیاز به کاربر داده خواهد شد. همچنین در صورتیکه کاربر دوستان خود را جهت شرکت در مسابقه معرفی نماید به ازای هر عضویت دوستان خود 400 امتیاز دریافت خواهد نمود. هر شرکت کننده حداکثر میتواند 5 مرتبه از امکان معرفی دوستان استفاده نماید و در دفعات بعدی برای وی امتیاز محاسبه نخواهد شد.
جدول امتیازات به شرح ذیل است:

پاسخ صحیح به هر سوال
۲۰۰ امتیاز
پاسخ نادرست به هر سوال
۱۰۰ امتیاز
عضویت در مسابقه
۱۰۰ امتیاز
معرفی دوستان
400 امتیازنحوه معرفی دوستان:
شرکتکنندگان، با ارسال F به 737492 یک کد منحصر بهفرد دریافت می کنند و از دوستان خود درخواست میکنند این کد را به شماره 737492 ارسال نمایند و به ازای هرشماره جدید معرفی شده 400 امتیاز دریافت میکنند. محاسبه امتیاز معرفی دوستان برای هر شرکت کننده حداکثر 5 مرتبه محاسبه میشود.

نحوه درخواست راهنمایی:
شرکتکنندگان میتوانند حداکثر برای 5 مورد از سوالات درخواست راهنمایی داده و پاسخ صحیح را دریافت کنند. برای این منظور بایستی حرف H را به شماره 737492 ارسال کنند.

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به 737492 رایگان می باشد. این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال عدد 1 به 737492 هزینه ای پرداخت نمی‌کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می‌آید مشترکان در ازای پیامک های دریافتی بعدی از سیستم، به ازای هر پیام هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور(مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری اینگونه سرویسها، پیامکهای حاوی محتواهای ارزش افزوده درطبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.
با نظر به موارد فوق قیمت پاسخگویی به هرسوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:
کاربر با ورود به مسابقه در قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM New X33 شرکت داده می شود. به ازای هر 10۰ امتیاز یک شانس برنده شدن در قرعه کشی دریافت می‌کند. به عنوان مثال کسی که در پایان مسابقه 4۰۰۰ امتیاز کسب کرده باشد، شانس او در قرعه کشی ۴۰ برابر شخصی است که 10۰ امتیاز داشته باشد.
در صورتیکه کاربر به هر 50 سوال مسابقه پاسخ دهد، علاوه بر شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ در قرعه کشی یک دستگاه یخچال ساید 3 در ال جی نیز شرکت داده خواهد شد.
همچنین اگر کاربر به هر 50 سوال مسابقه پاسخ صحیح داده باشد، علاوه بر شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ در قرعه کشی دو دستگاه تلویزیون Smart LED 65 اینچ ال جی نیز شرکت داده خواهد شد.
چنانچه کاربر به 50 سوال مسابقه پاسخ دهد و 5 نفر از دوستان خود را نیز معرفی نماید، علاوه بر شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ در قرعه کشی یک دستگاه لب تاپ 15 اینچ Apple  نیز شرکت داده خواهد شد.
تذکر:  جایزه با کسر کسورات قانونی به برنده اهدا می گردد.

تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. (یعنی اگر شرکت کننده ای بیش از یک جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)

تذکر مهم: دربخش اهدای جوایز رتبه ای در صورتیکه چند کاربر امتیاز یکسان داشته باشند بین آنها قرعه کشی صورت خواهد گرفت.


اعلام برنده:
قرعه کشی مسابقه معمولاً تا یک ماه پس از پایان آن انجام شده و با برنده از شرکت ایرانسل تماس گرفته خواهد شد.
با برنده مسابقه اولین بار با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته می شود.
شرکت کنندگان، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال می توانند با شماره پشتیبانی 88875621-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات شرکت فناوری اطلاعات کندو:
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3 ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج 30 روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت فناوری اطلاعات کندو هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.


کلمات کليدي
NOSEARCH