شنبه 3 مرداد 1394 16 تیر تا 31 مرداد 94

کارشناسی مسابقات والیبال (سری 2)
موضوع: کارشناسی مسابقات والیبال
برگزار کننده: شرکت سروش همراه
هزینه هر سوال: 120 تومان
حامی: شرکت سروش همراه
شروع مسابقه: 16 تیر 94
پایان مسابقه: 31 مرداد 94 ساعت 12 شب
جوایز این دوره:
- 3 عدد گوشی سامسونگ Samsung Galaxy Note Edge SM-N915F

نحوه ارائه مسابقه:
در طول دوره برگزاری مسابقه، در روزهایی که دیدارهای  تیم ملی والیبال ایران برگزار می شود و یا روزهایی که دیدارها از حساسیت خاصی برخوردارند، کارشناسی نتیجه مسابقه از کاربر سوال می گردد و در روزهای دیگر، سوالات مربوط به ادوار مختلف مسابقات والیبال از کاربران پرسیده می شود همچنین در بعضی از روزها، اخبار مسابقات به منظور آماده سازی کاربر جهت کارشناسی دقیق تر مسابقات، برای کاربران عضو ارسال می گردد.
ثبت نام:
کاربر با ارسال یک پیامک خالی به شماره 20146 ، در مسابقه کارشناسی والیبال (سری 2) عضو می شود. عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.
-  نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور LAGHV  را از طریق پیام کوتاه به شماره 20146 ارسال کند.
- نحوه امتیاز دهی: کاربر با ارسال یک پیام خالی به 20146، عضو سرویس کارشناسی مسابقات والیبال (سری 2) شده و اولین سوال مسابقه را دریافت می نماید.
شروع مسابقه: 200 امتیار
پاسخ صحیح: 100 امتیاز
پاسخ غلط: 50 امتیاز
سوالات نقره ای:
در بین سوالات مسابقه، چند سوال نقره ای وجود دارد که امتیازات آنها به صورت زیر می باشد:
پاسخ صحیح: 500 امتیاز
پاسخ غلط: 200 امتیاز
نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به 20146 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیام کوتاه به 20146 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)  ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.


نحوه انتخاب برندگان :
امتیاز بیشتر، شانس بیشتر
هر 50  امتیاز = یک شانس
- * افرادی که به حداقل 5 سوال پاسخ دهند(صحیح و یا غلط بودن پاسخ ها مهم نمی باشد) در قرعه کشی 3 عدد گوشی سامسونگ Samsung Galaxy Note Edge SM-N915F شرکت داده می شوند.

نکته مهم: هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد. و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود جایزه با ارزش تر به او اهدا شده و جایزه دیگر به نفر دیگری اهدا خواهد شد.
اعلام برندگان:
قرعه کشی مسابقه معمولا یک ماه پس از پایان آن  انجام می گیرد.
 
پس از مشخص شدن برندگان، با آنها تماس گرفته خواهد شد.


قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات پیامکی ویترین ایرانسل
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت سروش همراه هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH