يكشنبه 21 تير 1394 20 تیر تا 20 مرداد

موضوع:معما و سرگرمی
تاریخ برگزاری مسابقه
• شروع: 20/4/94
• پایان: 20/5/94
برگزارکننده: موسسه کیاناد
تعداد سوالات: 32 سوال
قیمت هر سوال: 120 تومان
حامی: موسسه کیاناد
جوایز:
 یک دستگاه تلویزیون Samsung 40" LED TV به ارزش یک میلیون و هفتصد هزار تومان
 یک گوشی HTC One M8 - 16GB به ارزش یک میلیون و پانصد هزار تومان

سناریوی مسابقه:
در این سرویس کاربر ابتدا عضو مسابقه شده و پیغام خوش آمد را دریافت می کند روند مسابقه بصورت خطی می باشد و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال خواهد گردید.
سوالات مسابقه مجموعه ای از معماهای جذاب می باشد که علاوه بر ایجاد تفکر در کاربر هوش هیجانی کاربر را به چالش کشیده و معلومات عمومی او را نیز افزایش می دهد.
همچنین پس از پایان سوالات مسابقه، مطالب علمی مرتبط تا روز پایان مسابقه برای مشترک ارسال خواهد گردید.
آغاز مسابقه:
کاربر با ارسال OZV MOBA عضو مسابقه پیامکی هوش برتر خواهد شد.
عضویت در بازی و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
پس از عضویت در مسابقه سوالات برای کاربر ارسال خواهد شد.
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری پاسخ دهد.
کیورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات BO می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از عبارت BO در متن پیامک وارد نموده و آنرا به شماره 8282 ارسال نمایند.
مثال: BO 2
نحوه انصراف:کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور لغو LAGHV MOBA را از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 ارسال نماید.
تذکر مهم :با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه ، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ می ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که کسب کر ده است در قرعه کشی شرکت داده می شود.
کابران هر لحظه پس از لغو عضویت می توانند مجددا وارد مسابقه شوند و بازی را از آخرین سوالیکه قبلا پاسخ داده اند ادامه دهند. در این صورت امتیازهای جدید به امتیازهای قبلی اضافه می گردد.

شروع مسابقه:
با ارسال OZV Moba  به 8282 پیغام خوش آمد گویی برای کاربران ارسال خواهد گردید.

*مسابقه هوش برتر2*
جوایز:
یک دستگاه تلویزیون Samsung 40" LED TV
یک گوشی HTC One M8 - 16GB
*
آن چیست که شیرین است و طعم ندارد، سنگین است و وزن ندارد؟
1.خواب
2.قند
ارسال گزینه مورد نظر با یک فاصله بعد از BO به 8282
مثال:
BO 2
*
هرسوال120تومان
اطلاعات درirancell.ir
02122398451


نحوه امتیازگیری:

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
پاسخ صحیح
200
پاسخ غلط
100
سوال طلایی
400


*بعد از پاسخ به 4 سوال یک سوال طلایی با امتیاز ویژه ارسال خواهد گردید و این روند تا پایان مسابقه ادامه خواهد داشت.بدین صورت سوالات شماره 30،25،20،15،10،5 سوالات طلایی محسوب خواهند شد و مشترک در صورت پاسخ صحیح به هر کدام از این سوالات 400 امتیاز دریافت خواهد کرد.

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به 8282رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسالOzv MOBA  به 8282 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتوای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 120 تومان  محاسبه گردیده است.
نحوه انتخاب برندگان:
در این مسابقه قرعه کشی بر اساس امتیازات کاربران صورت خواهد پذیرفت پس کاربری که امتیاز بیشتری داشته باشد شانس بیشتری در قرعه کشی خواهد داشت و کاربر می تواند با پاسخ صحیح به سوالات و پاسخ به سوالات بیشتر امتیازات خود را افزایش دهد.
 **جایزه ویژه یک دستگاه تلویزیون Samsung 40" LED TV بین همه شرکت کنندگان قرعه کشی خواهد شد.
جدول تقسیم جوایز

جایزه
نحوه قرعه کشی
توضیحات
یک دستگاه تلویزیون Samsung 40" LED TV
قرعه کشی بین همه شرکت کنندگان
پاسخ به سوالات بیشتر و کسب امتیاز بیشتر=شانس بیشتر در قرعه کشی
یک گوشی HTC One M8 - 16GB
قرعه کشی بین کاربرانی که به 20 سوال اولپاسخ داده اند.
شرکت کنندگانی که تا سوال 20 پاسخ دهند در قرعه کشی یک دستگاه تلویزیون سامسونگ و گوشی HTC شرکت داده خواهند شد.


نکته:جوایز با کسر کسورات قانونی به برتدگان اهدا می گردد.
نکته مهم:هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد، و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود جایزه با ارزش تر اهدا شده و جایزه دیگر به نفر بعدی اهدا می گردد.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.
اعلام برندگان:
قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری(9 الی 17)با شماره پشتیبانی: 02122398451 موسسه کیاناد،  برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.
اسامی برندگان بعد از اطلاع رسانی در  وب سایت ایرانسل www.irancell.ir قرار می‌گیرد

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات کیاناد:
اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد. ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر  موسسه کیاناد  هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH