سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ماشین رویایی 94 خود را بساز!-7 اردیبهشت تا 7 خرداد

نام مسابقه: ماشین رویایی 94 خود را بساز!

موضوع: اطلاعات عمومی با تکیه بر خودرو
تاریخ برگزاری:
شروع مسابقه: 7 اردیبهشت 94
پایان مسابقه: 7 خرداد 94

برگزار کننده: شرکت بلوط

تعداد سؤالات: تا سقف 70 سوال
قیمت هر سؤال: 120 تومان

حامی: بلوط

جایزه این دوره:
کمک هزینه خرید خودروی رویایی 70 میلیون تومان
آیفون 6 16گیگ – مجموعا 6 عدد
30 عدد کارت هدیه برای خرید 200 لیتر بنزین هر یک به ارزش 200 هزار تومان 
9 آیفون 6پلاس 16 گیگ بدون قرعه کشی برای 9 نفر برتر با بالاترین امتیاز

سناریو مسابقه:
در این مسابقه 6 مرحله هشت سوالی برای کسب امتیاز وجود دارد. هر مرحله در واقع قسمتی از یک ماشین است که کاربران  در هر مرحله با پاسخ دادن به سوالات آن امتیاز جمع آوری می کنند و قسمتی از ماشین خود را می سازند،با بالا رفتن مراحل امتیاز کسب شده برای هر سوال هم افزایش می یابد.
با تکمیل همه قسمت های ماشین کاربر وارد قرعه کشی کمک هزینه خودرو خواهد شد.
- آغاز مسابقه: کاربران جدید با ارسال هر گونه پیامک به شماره 737237 به عضویت این سرویس درخواهند آمد.
- عضویت در مسابقه رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک‌های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سؤالات برای کاربر ارسال می‌شود.
- هر روز یک پیام به‌طور اتوماتیک برای ثبت‌نام‌کنندگان فرستاده می‌شود و در صورتی‌که کاربر بخواهد می‌تواند به سؤالات باقیمانده در آن روز پاسخ دهد. شرکت کننده می‌تواند به بیش از یک سؤال در روز نیز پاسخ دهد. وی همچنین مجاز است به تمامی سؤالات حتی طی یک روز پاسخ دهد و پیام دیگری دریافت نکند.

نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می‌تواند دستور LAGHV  یاL   را به شماره 737237 ارسال کند.
تذکر مهم:
- با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی‌ها شرکت داده خواهد شد.
- کاربران هر زمان پس از لغو عضویت می‌توانند مجدداً وارد مسابقه شده و مسابقه را از اولین سوال موجود ادامه دهند. در این‌صورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی ایشان افزوده خواهد شد.
- کاربران در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه و راه‌های کسب امتیاز می‌توانند کد  POINTS یا EMTIAZ را به 737237 ارسال نمایند.

-آغاز بازی
کاربر پس از عضویت در جشنواره در ابتدا پیغام خوش آمد بهمراه یک راهنمایی کوتاه در مورد جشنواره دریافت خواهد نمود و پس از آن اولین سؤال رادریافت خواهند کرد.

کاربر با دریافت اولین سوال وارد مرحله تکمیل قطعات ماشین می شوند و سوالاتی مانند سوال زیر را باید پاسخ دهند تا مراحل را تکمیل نموده و امتیاز خود را افزایش دهند.

اولین قسمت از ماشین شما درها هستند. با پاسخ به 8

سوال بعدی در ها رو بساز تا وارد قرعه کشی حداقل کمک
 
هزینه 30 بشی!
در صورتی که از درز درهای ماشین هوا به داخل ماشین
 
وارد شود چه نوع تعمیری باید انجام شود؟
a)رگلاژ درب ها

b)صافکاری درب ها

هر پاسخ درست در این مرحله 100 امیتاز و پاسخ اشتباه
 
30 امیتاز داره.

کاربر می تواند بعداز پاسخ دادن به سوالات هر مرحله قسمتی از ماشین خود را بسازد(در هر مرحله 8 سوال مطرح می شود.) و وارد مرحله بعد شود.

مراحلی که کاربر با پاسخ دادن به سوالات طی می کند تا ماشین خود را تکمیل کند موارد زیر را در بر دارد:
در ها
چرخ ها
موتور
صندلی ها
فرمان
سوییچ
در صورت تکمیل هر مرحله توسط کاربر و ورود به قسمت بعد، امتیازات هر مرحله 100 امتیاز افزایش می یابد. برابر مرحله قبل خواهد شد به این صورت که درمرحله درها که اولین مرحله است امتیاز پاسخ جدا از درست یا غلط بودن آن 30 امتیاز است  و مرحله بعدی که مرحله چرخ ها می باشد هر پاسخ درست 200 امتیاز دارد و هر پاسخ نادرست 130  امتیاز دارد، در هر مرحله به همین صورت امتیازها افزایش می یابد.


سوالات طلایی:
کاربر بعد از پاسخ به 48 سوال و تکمیل ماشین میتواند وارد قسمت سوالات طلایی شود و همچنان به جمع آوری امتیاز ادامه دهد. سوالات طلایی 22 عدد می باشد (سوالات 49 تا 70) و کاربر با پاسخ به آنها مطابق جدول پایین امتیاز کسب می کند.


نحوه امتیازگیری:

نحوه کسب امتیاز
امتیاز پاسخ درست
امتیاز پاسخ غلط
سوالات اصلی مرحله اول
100
30
سوالات اصلی مرحله دوم
200
130
سوالات اصلی مرحله سوم
300
230
سوالات اصلی مرحله چهارم
400
330
سوالات اصلی مرحله پنجم
500
430
سوالات اصلی مرحله ششم
600
530
سوالات طلایی گروه اول سوال 49 تا 56
700
630
سوالات طلایی گروه دوم سوال 57 تا 64
800
730
سوالات طلایی گروه سوم سوال 65 تا 70
900
830


نحوه قیمت‌گذاری:
ارسال پیامک به 737237 رایگان است. این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیامک عضویت و پاسخ به سوالات هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس، سرویس ارزش افزوده محسوب می‌شود، مشترکان فقط در ازای پیامک‌های دریافتی بعدی از سیستم هزینه پرداخت خواهند کرد.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس‌های پایه یک اپراتور (مثلاً ارسال پیامک) ارائه می‌شوند. بنابراین در قیمت‌گذاری این گونه سرویس‌ها، پیامک‌های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک‌های معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست (فقط در ازای دریافت سؤالات از کاربر هزینه کسر خواهد شد)، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می‌گردد، قیمت پاسخگویی به هر سؤال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.


نحوه انتخاب برندگان:
- برنده جایزه خودرو از بین کسانی انتخاب خواهد شد که همه شش مرحله تکمیل ماشین را تکمیل کرده باشند و امتیاز بیشتر، شانس بیشتر برای قرعه کشی خواهد داشت.

- برنده آیفون 6 از بین کسانی انتخاب می شود که حداقل یک مرحله از ساخت ماشین را تکمیل کرده باشند.امتیاز بیشتر شانس بیشتری را برای برنده شدن فراهم می آورد.

- جایزه کمک هزینه 200 هزار تومانی بنزین نیز بین کسانی قرعه کشی می شود که حداقل یک سوال را پاسخ داده اند. امتیاز بیشتر شانس بیشتری را در قرعه کشی این جایزه به ارمغان می آورد.

- 9 عدد آیفون 6پلاس به 9 نفر برتر از نظر امتیاز اهدا خواهد شد. در صورتی که بدلیل امتیاز مساوی بیش از 9 نفر دارای بالاترین امتیاز باشند بین آن افراد قرعه کشی خواهد شد.
- نکته:
جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می‌گردد.
نکته مهم: هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد. و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود جایزه با ارزش تر به او اهدا شده و جایزه دیگر به نفر دیگری اهدا خواهد شد.

اعلام برندگان:
قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.

شماره پشتیبانی 021-88303390

منابع: وب سایت های اطلاعات عمومی خودرو، شرکت های تولید کننده خودرو                                    قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقه ایرانسل        
اهدا جوایز در ایرانسل حداکثر 3 ماه پس از تاریخ اعلام برندگان مسابقه می باشد.

ضمنا برندگان پس از اعلام نتایج 30 روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت بلوط ارتباط کیش هیچگونه مسئولیتی در

قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH