چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394 مسابقه پیامکی کتاب من زنده ام – 20 اردیبهشت لغایت 31 خرداد 94

مسابقه پیامکی کتاب من زنده ام – 20 اردیبهشت لغایت 31 خرداد 94

• موضوع :
برگزاری مسابقه پیامکی از کتاب من زنده¬ام، طرحی است که در این پروپوزال معرفی شده است. با توجه به اقبال عمومی که نسبت به کتاب  من زنده¬ام شده است و همچنین بازدید تعداد زیادی از هموطنان از نمایشگاه بین المللی کتاب، انتظار می-رود برگزاری این مسابقه با موفقیت بزرگی مواجه شود چراکه به کانون خورشید، شرکت شادن پژواک(ناشر کتاب صوتی من زنده¬ام) در نمایشگاه بین المللی کتاب غرفه¬ هایی اختصاص داده شده است. علاوه¬براین طبق مذاکراتی که با انتشارات بروج (ناشر کتاب من زنده¬ام) شده است، امکان تبلیغ مسابقه در این سه غرفه فراهم شده است. این مسابقه با همکاری ناشر کتاب صوتی من زنده ام به نام شرکت شادن پژواک انجام می¬شود.

• شروع مسابقه:
  20/02/1394
• پایان مسابقه:
  31/03/1394

• قیمت هر سوال :
 120 تومان

• جوایز:

 5 دستگاه گوشی تلفن همراه GLX Spring Pro
 5 دستگاه گوشی تلفن همراه GLX G5
 5 دستگاه تبلت GLX Crystal
 کمک هزینه سفر مشهد مقدس برای یک نفر به مبلغ 500000 تومان معادل پانصدهزار تومان

• نحوه تحویل جوایز:

کمک هزینه سفر مشهد مقدس به اولین شرکت¬کننده¬ای که مسابقه را با حداقل امتیاز 224 به پایان برساند تقدیم می¬شود. باقی جوایز با توجه به امتیاز کسب شده توسط شرکت¬کنندگان به قید قرعه تحویل می¬شود. اهدای جوایز حداکثر 3 ماه پس از پایان مسابقه خواهد بود.
 
• آغازمسابقه:

 کاربر با ارسال رایگان 1 به 737430 در مسابقه عضو می شود. و فقط در ازاء دریافت پیامک از کاربر هزینه کسر می گردد.

• نحوه انجام مسابقه:

این مسابقه شامل 35 سوال 3 گزینه¬ای طراحی شده و آماده برگزاری است. فرآیندی که در مسابقه طی می¬شود این است که با ارسال سوال به کاربر در صورتی که پاسخ صحیح را ارسال کند، پرسش بعدی برای او فرستاده می¬شود. در صورتی که تقاضای راهنمایی داشته باشد عدد 4 را ارسال می¬کند و یک راهنمایی برای سوال مربوطه دریافت می¬کند. و در صورتی که پاسخ اشتباه بدهد، به او گفته می¬شود که پاسخ اشتباه است و یک بار دیگر حق انتخاب گزینه به او داده می¬شود. البته در این حالت امتیازی که شرکت کننده دریافت می¬کند کمتر خواهد بود.

• نحوه انصراف : 

 کاربر می¬تواند با ارسال L به 737430 انصراف از ادامه مسابقه را اعلام نماید.

• تذکر مهم:

با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا با ارسال پیامک به 737430 وارد مسابقه شده و با محاسبه امتیازات قبلی سوال جدیدی دریافت نمایید.

• نحوه امتیاز گیری:

در صورتی که کاربر سوال را بدون راهنمایی و با پیام اول پاسخ صحیح دهد 7 امتیاز دریافت می¬کند. اگر راهنمایی بگیرد و پاسخ صحیح بدهد 6 امتیاز، اگر یک بار پاسخ غلط دهد و راهنمایی نگرفته باشد و سپس پاسخ صحیح دهد 4 امتیاز، اگر راهنمایی بگیرد و یک بار غلط پاسخ دهد و سپس پاسخ صحیح را ارسال کند 3 امتیاز و اگر دو بار پاسخ غلط ارسال کند چه راهنمایی گرفته باشد و چه اینکه راهنمایی نگرفته باشد 0 امتیاز دریافت می¬کند.

• نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به 737430 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای عضویت  هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتورمثلا ارسالSMS  ارایه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است. 
 
اعلام برندگان:

با برندگان از طریق پیامک به شماره کاربر اطلاع رسانی و از طریق شماره تلفن 09351000000 پس از احراز هویت توسط شرکت ایرانسل با برندگان تماس حاصل می گردد.
جایزه فقط به مالک سیم کارت همراه با مدارک شناسایی معتبر اعطا می گردد.
تذکر: بدون ارائه مدرک شناسایی معتبر به هیچ عنوان جایزه اهداء نمی گردد.

شماره پشتیبانی: 88320741 (ساعت تماس 9 صبح الی 5 بعدازظهر بجز پنج شنبه و جمعه)
 

کلمات کليدي
NOSEARCH