شنبه 19 ارديبهشت 1394 فیل های خشمگین10اردیبهشت تا20 خرداد

نام مسابقه: فیل های خشمگین

موضوع:معما و سرگرمی

تاریخ برگزاری مسابقه

• شروع: 10 اردیبهشت94
• پایان: 20خرداد94
برگزارکننده: موسسه کیاناد

تعداد سوالات: 30 سوال

قیمت هر سوال: 120 تومان

حامی: موسسه کیاناد

جوایز:

 4 عدد تبلت IdeaTab A3000 - 8GB Lenovo هر کدام به ارزش 500 هزار تومان
 دو عدد گوشی سامسونگ مدل  Samsung Galaxy S Duos 2 S7582هر کدام به ارزش 400 هزار تومان
 یک عدد گوشی سامسونگ مدل Samsung Galaxy Star S5282 به ارزش 200 هزار تومان

سناریوی مسابقه:

در این سرویس کاربر ابتدا عضو مسابقه شده و پیغام خوش آمد را دریافت می کند روند مسابقه بصورت خطی می باشد و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال خواهد گردید.
سوالات مسابقه مجموعه ای از معماهای طنز می باشد که برای پاسخ به آنها می بایست از هوش و تخیل استفاده نمود و در این مسابقه هوش هیجانی کاربران سنجیده می شود و بر مبنای پاسخ ها کاربران امتیاز دریافت می نمایند.
همچنین پس از پایان سوالات مسابقه، مطالب طنز مرتبط تا روز پایان مسابقه برای مشترک ارسال خواهد گردید.

آغاز مسابقه:

کاربر با ارسال 1 به 8423 عضو مسابقه پیامکی فیل های خشمگین خواهد شد.
عضویت در بازی و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
پس از عضویت در مسابقه سوالات برای کاربر ارسال خواهد شد.
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری پاسخ دهد.
کیورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات BO می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از عبارت BO در متن پیامک وارد نموده و آنرا به شماره 8282 ارسال نمایند.
مثال: BO 2
نحوه انصراف:کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور لغو LAGHV MOBA را از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 ارسال نماید.
تذکر مهم :با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه ، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ می ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که کسب کر ده است در قرعه کشی شرکت داده می شود.
کابران هر لحظه پس از لغو عضویت می توانند مجددا وارد مسابقه شوند و بازی را از آخرین سوالیکه قبلا پاسخ داده اند ادامه دهند. در این صورت امتیازهای جدید به امتیازهای قبلی اضافه می گردد.

شروع مسابقه:

با ارسال OZV Moba  به 8282 پیغام خوش آمد گویی برای کاربران ارسال خواهد گردید.

*مسابقه ویژه*
جوایز:
4تبلتLenovoهرکدام500هزارتومان
2گوشیSamsung Galaxy S Duos2هرکدام400هزارتومان
1گوشیSamsungبه ارزش 200هزارتومان
*
با یه معمای ساده شروع کنیم؟ بگو اگه یه فیل بره بالای درخت چی میشه؟
1.یه زرافه رو درخت اضافه میشه
2.یک فیل از رو زمین کم میشه
 
ارسال گزینه مورد نظر با یک فاصله بعد ازBOبه8282
مثال:
BO 2
*
هرسوال120تومان
اطلاعات درirancell.ir
02122390927

نحوه امتیازگیری:

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
پاسخ صحیح
200
پاسخ غلط
100


نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به 8282رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسالOzv MOBA  به 8282 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتوای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.
نحوه انتخاب برندگان:
در این مسابقه قرعه کشی بر اساس امتیازات کاربران صورت خواهد پذیرفت پس کاربری که امتیاز بیشتری داشته باشد شانس بیشتری در قرعه کشی خواهد داشت و کاربر می تواند با پاسخ صحیح به سوالات و پاسخ به سوالات بیشتر امتیازات خود را افزایش دهد.
نکته:جوایز با کسر کسورات قانونی به برتدگان اهدا می گردد.
نکته مهم:هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد، و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود جایزه با ارزش تر اهدا شده و جایزه دیگر به نفر بعدی اهدا می گردد.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.

اعلام برندگان:

قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری(9 الی 17)با شماره پشتیبانی: 02122390927 موسسه کیاناد،  برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.
اسامی برندگان بعد از اطلاع رسانی در  وب سایت ایرانسل www.irancell.ir قرار می‌گیرد

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات کیاناد:
اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد. ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر  موسسه کیاناد  هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH