.

جشنواره ایرانسلی

در زمستان امسال  با ایرانسلی شدن از پیشنهادهای ویژه‌ای شامل تخفیف در قیمت سیم‌کارت و مودم‌های اینترنت همراه و ثابت، اینترنت رایگان و مکالمه رایگان با کد شگفتی‌های ایرانسل بهره‌مند شوید
.

یک ماه مکالمه رایگان!

50% تخفیف سیم‌کارت و تجربه تعرفه مقرون‌به‌صرفه 33/3 تومان در دقیقه فقط با خط دائمی ایرانسل

برای شما که ایرانسلی هستید
دائمی
اعتباری
.سیم‌کارت‌تان را روشن کنید و اینترنت هدیه بگیرید!
.
.

سیم‌کارت‌تان را روشن کنید و اینترنت هدیه بگیرید!

اگر سیم‌کارت ایرانسلی شما به مدت 1 ماه خاموش بوده، آن را روشن کنید و 1 گیگابایت اینترنت همراه با اعتبار یک هفته هدیه بگیرید!

از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرید!

دائمی
اعتباری
.زمانی برای خرید مودم‌ها!
.
.

زمانی برای خرید مودم‌ها!

اگر مایلید به اینترنت همراه و ثابت پرسرعت دسترسی داشته باشید، در این طرح می‌توانید تنها با پرداخت 400 هزار تومان هر دو مودم 4G و TD-LTE را همزمان خریداری کنید. مودم نسل چهار LH96 به همراه 15 گیگابایت اینترنت هدیه و مودم اینترنت ثابت TFi-60 به همراه سیم‌کارت دوکاربرده رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.
در این طرح، بازگرداندن مودم‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.تکان شگفت انگیز!
.
.

تکان شگفت انگیز!

اپلیکیشن ایرانسل‌من برای شما هدایای ویژه‌ای دارد: هر روز حین استفاده از ایرانسل‌من اگر تلفن همراه خود را تکان بدهید با بسته‌های گوناگون پیامک، تماس و اینترنت هدیه شگفت‌زده خواهید شد!

اگر از آخرین نسخه اپلیکیشن استفاده نمی‌کنید، آن را از اصفحه ایرانسل‌من به‌روز کنید.
   

دائمی
اعتباری
.یک گیگابایت اینترنت هدیه منتظر شماست!
.
.

یک گیگابایت اینترنت هدیه منتظر شماست!

اگر دوست ایرانسلیتان بیش از ۱ ماه از اینترنت همراه استفاده نکرده، شماره‌اش را به ۳۱۳۰ پیامک کنید تا با اولین استفاده او از اینترنت همراه، هر دو ۱ گیگابایت اینترنت رایگان بگیرید.
 

 • بسته ۱ گیگابایتی تا پایان روزی که در آن فعال شده اعتبار خواهد داشت.

اعتباری
.هدایای تبدیل سیم‌کارت به دائمی
.
.

هدایای تبدیل سیم‌کارت به دائمی

همه شما مشترکان اعتباری عزیز می‌توانید در صورت تمایل، به سادگی و با پرداخت تنها 50.000 تومان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کنید.

بدین ترتیب، علاوه بر اینکه تمامی تماس‌های شما (صرفنظر از اپراتور و مقصد تماس) با تعرفه ثابت دقیقه‌ای 33/3 تومان محاسبه می‌شود، از هدایا و طرح‌های تشویقی متنوع هم بهره‌مند خواهید شد.

مشاهده بیشتر
اعتباری
.شارژ شگفت‌انگیز پلکانی
.
.

شارژ شگفت‌انگیز پلکانی

شما مشترکان اعتباری می‌توانید تا ۳۰% اعتبار هدیه در زمان خرید شارژ دریافت کنید. شما می‌توانید از اعتبار هدیه خود برای برقراری مکالمه‌، ارسال پیامک و پیام چندرسانه‌ای ایرانسلی و یا استفاده از اینترنت همراه بهره بگیرید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.۱ گیگابایت اینترنت هدیه در لنز منتظر شماست!
.
.

۱ گیگابایت اینترنت هدیه در لنز منتظر شماست!

اگر دوستان ایرانسلی‌تان هنوز با اپلیکیشن «لنز» آشنا نشده‌اند می‌توانید با ارسال شماره تلفن همراهشان به ۳۱۱۳ و یا وارد کردن شماره آنها در قسمت «جایزه دعوت از دوستان» در اپلیکیشن ایرانسل‌من، آنها را دعوت کنید لنز را دانلود کنند.

کافیست دوست ایرانسلی شما لنز را نصب و در آن ثبت‌نام کند تا هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت پرسرعت یک روزه بهره‌مند شوید.

 • بسته اینترنت هدیه، تا پایان همان روزی که در آن برای شما فعال شده اعتبار خواهد داشت.
 • این هدیه روزانه تنها یک بار برای شما فعال می‌شود.

مشاهده بیشتر
دائمی
.۱ روز اینترنت و مکالمه هدیه با پرداخت سریع قبض
.
.

۱ روز اینترنت و مکالمه هدیه با پرداخت سریع قبض

همه شما مشترکان دائمی ایرانسل با پرداخت صورتحساب خود تا روز بیستمِ ماه صدور قبض، از یک روز مکالمه ایرانسلی رایگان و یک روز اینترنت نامحدود (تا ۱۰۰ گیگابایت) رایگان بهره‌مند شوید.
 

 • با توجه به اینکه با پرداخت به روش‌های گوناگون، تکمیل پرداخت در زمان‌های مختلف اتفاق می‌افتد، برای بهره‌مندی از یک روز مکالمه و اینترنت هدیه لطفا با شماره‌گیری کد #۲*۱*۵۵۵* از نداشتن بدهی پیشین و تکمیل پرداخت تا قبل از تاریخ بیستم اطمینان حاصل کنید. تنها در صورت تکمیل فرآیند پرداخت تا پیش از تاریخ بیستم هدایا به شما تعلق خواهد گرفت.

مشاهده بیشتر
دائمی
.روزانه یک ساعت مکالمه رایگان
.
.

روزانه یک ساعت مکالمه رایگان

همه شما مشترکان دائمی ایرانسل از این پس می‌توانید با نرخ تخفیفی ۳۳/۳ تومان در دقیقه از تعرفه ثابت تماس با هر خطی در داخل کشور لذت ببرید.

شما همچنین می‌توانید با شماره‌گیری کد #۱*۴۴۴۴* در هر روز، از ۱ ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند شوید.
 

اعتباری
.شگفتی ادامه دارد!
.
.

شگفتی ادامه دارد!

شما مشترکان اعتباری می‌توانید هر روز با شماره‌گیری کد #1*4444* و پرداخت تنها 150 تومان، 30 دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید!

 • این بسته بلافاصله پس از شماره‌گیری کد فعال می‌شود و شما می‌توانید در هر تعداد تماس که مایل بودید 30 دقیقه مکالمه ایرانسلی داشته باشید.
 • مکالمه‌های 10 برابری و بسته‌های اینترنت تخفیفی هم همچنان در کد شگفتی‌ها در دسترس شما هستند.

مشترکان دائمی هم می‌توانند با شماره‌گیری #1*4444* هر روز از یک ساعت مکالمه ایرانسلی رایگان بهره‌مند شوند.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.سریع باش تا برنده باشی
.
.

سریع باش تا برنده باشی

اگر گوشی شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید با ارتقای سیم‌کارت فعلی خود به یوسیم (نسل 4 و 4/5) از 14 گیگابایت اینترنت همراه هدیه 14 روزه بهره‌مند شوید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.هدیه دعوت از دوستان
.
.

هدیه دعوت از دوستان

با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۱۶ و دعوت آنها به تبدیل سیم‌کارتشان به 4G هر دو از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید! ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به محض شروع استفاده وی از اینترنت 4G به هر دوی شما تعلق می‌گیرد.

برای استفاده از این طرح، دوست ایرانسلی شما باید گوشی 4G داشته باشد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن « ایرانسل‌من » دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا این برنامه را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کند، هر دوی شما از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان برخوردار می‌شوید!

بسته اینترنت هدیه ۱ روزه، فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهد داشت.

 • این هدیه روزانه تنها یک بار برای شما فعال می‌شود.

دائمی
اعتباری
.تا 80 درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل
.
.

تا 80 درصد تخفیف در جزیره هوشمند ایرانسل

شما مشترکان ایرانسلی می توانید تا 80% تخفیف را در تماس های ایرانسلی خود با جزیره هوشمند تجربه کنید! برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره‌گیری #1*135* از خط اعتباری یا دائمی خود، به صورت رایگان عضو این سرویس شوید.

مشاهده بیشتر
برای شما که ایرانسلی می شوید
دائمی
. سیم‌کارت دائمی، تعرفه تخفیفی ثابت و اینترنت و مکالمه رایگان!
.
.

سیم‌کارت دائمی، تعرفه تخفیفی ثابت و اینترنت و مکالمه رایگان!

زمستان امسال می‌توانید سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل را با ۵۰% تخفیف ویژه بخرید، سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنید و یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید تا علاوه بر بهره‌مندی از تعرفه ۳۳/۳ تومانی در هر دقیقه تماس با همه خطوط همراه یا ثابت کشور، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه رایگان با اعتبار ۳۰ روز دریافت کنید. همچنین از ماه دوم و به مدت ۶ ماه هر ماه ۱ گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار ۳۰ روز دریافت خواهید کرد و از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت خود تا یک ماه، همه مکالمه‌های ایرانسلی شما رایگان خواهد بود!

 
 • بسته ۲۰ گیگابایتی هدیه ظرف حداکثر ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، برای شما فعال می‌شود.

مشاهده بیشتر
اعتباری
.سیم‌کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه
.
.

سیم‌کارت اعتباری و بسته ترکیبی هدیه

با خرید سیم‌کارت اعتباری، ترابرد به ایرانسل و یا خرید شماره طلایی از فروشگاه اینترنتی ایرانسل، می‌توانید پس از خرید اولین شارژ برای سیم‌کارت جدید خود، ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی و ۱۰۰۰ پیامک ایرانسلی رایگان با اعتبار ۷ روز دریافت کنید.

 • این هدیه ماهانه (۳۰ روز) تنها یک بار برای شما فعال می‌شود.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.فروش ویژه مودم‌های اینترنت همراه
.
.

فروش ویژه مودم‌های اینترنت همراه

همه شما علاقه‌مندان دسترسی به سریع‌ترین اینترنت کشور می‌توانید گزینه مناسب خود را از میان مودم‌های 4 و4/5 همراه خریده و علاوه بر یک سیم‌کارت رایگان 4G 10گیگابایت اینترنت همراه هدیه با مهلت 30 روزه هم دریافت کنید.

 • بسته اینترنت هدیه حداکثر ظرف 7 روز از تاریخ فعال‌سازی سرویس در حساب شما منظور می‌شود.
 • برای بهره‌مندی از اینترنت هدیه، ضروریست از سیم‌کارت ارائه شده استفاده کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.50 درصد تخفیف مودم‌های TD-LTE
.
.

50 درصد تخفیف مودم‌های TD-LTE

در طول جشنواره زمستان مودم‌های اینترنت نسل 4 و 4/5 ثابت (TD-LTE) با 50% تخفیف در اختیار شما قرار گرفته‌اند.همچنین شما می‌توانید هر یک از مودم‌های داخلی GP-2101 یا TK-2510 را تنها با قیمت 149,900 تومان خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
دائمی
اعتباری
.تعویض مودم وایمکس با TD-LTE
.
.

تعویض مودم وایمکس با TD-LTE

اگر از کاربران وایمکس ایرانسل هستید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل درخواست خود را برای تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم TD-LTE ثبت کنید. مودم جدید شما بدون هزینه تحویل و برایتان نصب خواهد شد. از آخرین و سریع‌ترین نسل اینترنت ثابت لذت ببرید!

مشاهده بیشتر

 • در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
 • بسته‌های هدیه، ظرف حداکثر ۷۲ ساعت فعال می‌شوند.
 • هدایای ارائه شده در پیشنهادهای تشویقی، صرف نظر از مدت اعتبار آنها، در پایان هر ماه منقضی می‌شوند.
 • پیشنهادهای تشویقی شامل اینترنت هدیه از ساعت ۲ بامداد تا ۱۰ شب قابل استفاده خواهند بود.
 • اگر سوال یا ابهامی درباره پیشنهادها یا طرح‌هایی که فعال کرده‌اید داشته باشید تا ۳۰ روز پس از فعال‌سازی طرح می‌توانید با همکاران ما در مرکز تماس ایرانسل در میان بگذارید. متاسفانه مواردی که پس از زمان مذکور گزارش شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
 • این هدیه در طول ۴۸ ساعت حداکثر دو بار قابل فعال‌سازی است.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

ممکن است دوست داشته باشید:

.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×