سیم کارت دائمی.

سیم‌کارت دائمی (آی‌سیم)

با پرداخت هزینه اندکی در ماه می‌توانید از تمام مزایای تلفن همراهتان بهره‌مند شوید و مخارج مکالمات، پیامک‌ها و اینترنت خود را در پایان ماه بپردازید..
معرفی
.

با خرید «سیم‌کارت دائمی» هزینه اینترنت، مکالمات و پیامک‌های شما به میزانی که استفاده کرده‌اید، به علاوه هزینه اشتراک در صورت حساب‌تان آورده می‌شود.

 در پایان هر دو ماه یک صورت حساب دریافت می‌کنید که بنا به درخواست شما، صورت ریز مکالمات انجام شده نیز می‌تواند به همراه آن ارسال شود. این صورت حساب به نشانی پست الکترونیکی (email) شما فرستاده می‌شود. برای پرداخت این صورت حساب، ۲۸ روز از تاریخ صدور آن فرصت دارید.    

  • شما مشترکان دائمی ایرانسل می‌توانید با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود، علاوه بر مشارکت در حفظ محیط زیست، از ۲ گیگابایت اینترنت همراه هم بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه «کمپین حذف قبض کاغذی» را مشاهده کنید.
روش خرید و استفاده

از طریق یکی از روش های زیر می توانید سیم کارت دائمی خود را خریداری کنید:

تعرفه
.

با خرید سیم‌کارت دائمی به طور پیش‌فرض در «طرح تعرفه پایه» همان سیم‌کارت قرار می‌گیرید و هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن محاسبه خواهد شد. البته شما می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، از بسته‌های مکالمه زیر استفاده کنید و با انتخاب آنها هزینه‌های خود را مطابق با الگوی مصرفتان کاهش دهید.

ردیف دقیقه مبلغ(تومان) درصد تخفیف مدت اعتبار کد فعالسازی
۱

۱۰۰

۵,۵۰۰

۳۰ روز *۵۵۵*۵۵*۱#
۲

۲۰۰

۱۰,۰۰۰

%۱۷

۳۰ روز *۵۵۵*۵۵*۲#
۳

۴۰۰

۱۸,۰۰۰

%۲۵

۳۰ روز *۵۵۵*۵۵*۳#
۴

۸۰۰

۳۲,۰۰۰

%۳۳

۳۰ روز *۵۵۵*۵۵*۴#

بسته‌های فوق مربوط به تماس‌های داخل شبکه (از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) می‌باشد و تماس خارج شبکه (از خط ایرانسل به سایر خطوط) بر اساس طرح تعرفه پایه محاسبه خواهد شد.


جدول زیر هزینه تماس، پیامک، پیام چندرسانه‌ای و اینترنت همراه سیم‌کارت دائمی را براساس «طرح تعرفه پایه» نشان می‌دهد.
 
 

نوع خدمات

هزینه

تماس داخل شبکه ایرانسل
(از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر)

۰/۹۹ تومان/ثانیه
(۵۹/۹ تومان/دقیقه)

تماس خارج شبکه ایرانسل
(از خط ایرانسل به سایر خطوط)

۰/۹۹ تومان/ثانیه
(۵۹/۹ تومان/دقیقه)
 

پیامک به خطوط همراه (فارسی)

۸/۹ تومان

پیامک به خطوط همراه (لاتین)

۲۱/۲ تومان

پیامک به خطوط ثابت (فارسی یا لاتین)

۱۲ تومان

پیامک به خارج از کشور
(همه کشورها)

۵۰۰ تومان

پیام چندرسانه‌ای

۱۹/۹ تومان

اینترنت همراه

۰/۰۴ تومان/کیلوبایت

 

  • هر کیلوبایت (KB) معادل ۱۰۲۴ بایت و هر مگابایت MB) ۱۰۲۴) کیلوبایت است. ضمنا هزینه نهایی استفاده از اینترنت براساس تعداد کیلوبایت‌های مصرف شده محاسبه شده و آخرین بایت مصرفی به کیلوبایت بعدی رند می‌شود. به عنوان مثال در صورت استفاده ۱۰۲۵ بایت، هزینه ۲ کیلوبایت از شما کسر خواهد شد.
 

ممکن است دوست داشته باشید: