سیم‌کارت دائمی ایرانسل (آی‌سیم)

معرفی

با خرید «آی سیم»، هزینه اینترنت، مکالمه‌ها و پیامک‌های شما به علاوه هزینه اشتراک در صورت‌حساب‌تان درج می‌شود. این صورت‌حساب در پایان هر دو ماه و در صورت تمایل و ثبت آدرس ایمیل در پرونده شما، به نشانی پست الکترونیک ثبت‌شده ارسال خواهد شد؛ البته امکان بررسی و دریافت صورت‌حساب از طریق برنامه ایرانسل من هم وجود دارد. شما برای پرداخت این صورت‌حساب ۲۸ روز از تاریخ صدور آن فرصت دارید.

 • روش خرید سیم‌کارت دائمی ایرانسل

  به یکی از روش‌ های زیر می‌ توانید سیم‌ کارت دائمی خود را خریداری کنید:

  1.  به صفحه خرید آنلاین سیم کارت ، مراجعه کنید و سپس شماره مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.
  2.  به یکی از مراکز فروش و خدمات مراجعه کنید.
  3.  به یکی از نمایندگی های مجاز  ایرانسل مراجعه کنید.
  4.  با مراجعه به صفحه حراج الکترونیکی شماره های رند می توانید شماره مورد نظر خود را انتخاب و در حراجی شماره های رند شرکت کنید.
  5.  با مراجعه به صفحه خرید سیم‌کارت طلایی می‌توانید شماره طلایی مورد نظر خود را خریداری کنید.
 • تعرفه سیم‌کارت دائمی ایرانسل

  با خرید سیم‌کارت دائمی به طور پیش‌فرض در «طرح تعرفه پایه» همان سیم‌کارت قرار می‌گیرید و هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن محاسبه می‌شود. البته می‌توانید در صورت تمایل از بسته‌های مکالمه زیر استفاده کنید و با انتخاب آنها هزینه‌های خود را مطابق با الگوی مصرف‌تان کاهش دهید.

  ردیف دقیقه مبلغ(تومان) درصد تخفیف مدت اعتبار کد فعالسازی
  ۱ ۱۰۰ ۵,۵۰۰ ۳۰ روز ‎ *۵۵۵*۵۵*۱#
  ۲ ۲۰۰ ۱۰,۰۰۰ %۱۷ ۳۰ روز ‎ ‎ *۵۵۵*۵۵*۲#
  ۳ ۴۰۰ ۱۸,۰۰۰ %۲۵ ۳۰ روز ‎ *۵۵۵*۵۵*۳#
  ۴ ۸۰۰ ۳۲,۰۰۰ %۳۳ %۳۳ ‎ *۵۵۵*۵۵*۴# ‎

  بسته‌های فوق مربوط به تماس‌های داخل شبکه (از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) هستند؛ تماس خارج شبکه (از خط ایرانسل به سایر خطوط) بر اساس طرح تعرفه پایه محاسبه خواهد شد. جدول زیر هزینه تماس، پیامک، پیام چندرسانه‌ای و اینترنت همراه سیم‌کارت دائمی را بر اساس «طرح تعرفه پایه» نشان می‌دهد.

  نوع خدمات هزینه
  تماس داخل شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) ۰/۹۹ تومان/ثانیه (۵۹/۹ تومان/دقیقه)
  تماس خارج شبکه ایرانسل (از خط ایرانسل به سایر خطوط) ۰/۹۹ تومان/ثانیه (۵۹/۹ تومان/دقیقه)
  پیامک به خطوط همراه (فارسی) ۹/۹ تومان
  پیامک به خطوط همراه (لاتین) ۲۲/۲ تومان
  پیامک به خطوط ثابت (فارسی یا لاتین) ۱۳ تومان
  پیامک به خارج از کشور (همه کشورها) از اینجا ببینید
  پیام چندرسانه‌ای ۱۹/۹ تومان
  اینترنت همراه ۰/۰۴ تومان/کیلوبایت

  دیتای اینترنت همراه بر حسب کیلوبایت (KB) محاسبه می‌شود. هر کیلوبایت (KB) معادل ۱۰۲۴ بایت و هر مگابایت (MB) ۱۰۲۴  کیلوبایت است. ضمنا هزینه نهایی استفاده از اینترنت بر اساس تعداد کیلوبایت‌های مصرفی محاسبه شده و آخرین بایت مصرفی به کیلوبایت بعدی رند می‌شود. به عنوان مثال در صورت استفاده از ۱۰۲۵ بایت، هزینه ۲ کیلوبایت از شما کسر خواهد شد. شما مشترکان دائمی می‌توانید پس از پایان بسته اینترنت ماهانه، تا حجم ۱۰۰ مگابایت از اینترنت مصرف آزاد استفاده کنید (تعرفه: ۰/۰۱ تومان به ازای هر کیلوبایت). پس از پایان این ۱۰۰ مگابایت، برای دسترسی مجدد به شبکه اینترنت، نیاز به خرید بسته تازه‌ای دارید.

 • طرح‌ های تشویقی

  طرح‌های تشویقی سیم‌کارت دائمی ایرانسل

  • هدیه حذف قبض کاغذی: شما مشترکان دائمی ایرانسل می‌توانید با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود، علاوه بر مشارکت در حفظ محیط زیست، از یک گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار یک هفته از ساعت ۲ صبح تا ۱۰ شب هم بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه «کمپین حذف قبض کاغذی» را مشاهده کنید
  • هدیه پرداخت به موقع قبض: قبض تلفن همراهتان را به‌موقع پرداخت کنید و یک‌سال مهمان ما باشیدن!

  برای اطلاع از روش های پرداخت و دریافت قبض به صفحه روش های پرداخت سیم کارت دائمی مراجعه کنید برای مطالعه روش تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی ایرانسل به صفحه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی مراجعه کنید شما می­توانید برای مشاهده متن کامل قرارداد اشتراک تلفن همراه دائمی (پس‌پرداخت) ایرانسل برای مشترکان شخصی به صفحه قرارداد اشتراک تلفن همراه دائمی (پس‌پرداخت)مراجعه کنید.