ابَرقهرمان رو بیدار کن!

ما در شبکه بزرگ ایرانسل همیشه سعی داریم با فناوری‌های روز دنیا پیش برویم و آخرین و جدیدترین خدمات ارتباطی و دیجیتال را در اختیار مشترکانمان بگذاریم؛ گستردگی، تنوع و به‌روزبودن این خدمات اهمیت فراوانی برایمان دارد و هدفمان این است که رضایت شما مشترکان را با کیفیت بالای خدمات و محصولات‌مان کسب کنیم. اما تجربه کیفیت واقعی خدمات ایرانسل نیازمند ابزار به‌روز هم هست. پیشنهادهای مختلف و متنوع ما در زمینه‌های ارتباطی و دیجیتال بدون وجود گوشی‌های هوشمندی که با فناوری‌های روز سازگار باشند و زمینه را برای تجربه یک ارتباط پیشرفته فراهم کنند نتیجه دلخواه را برای مشترکانمان به دنبال ندارد.

به همین دلیل ایرانسل در زمستان ۹۸ تمام شما مشترکان (قدیمی یا جدید) را دعوت می‌کند تا سیم‌کارت ایرانسلی خود را در گوشی هوشمندی که تا به حال در شبکه ایرانسل استفاده نشده بگذارید تا هم تجربه‌تان از خدمات و محصولات ما متحول شود و هم در قرعه‌کشی بزرگی که به همین مناسبت تدارک دیده‌ایم شرکت کنید. با استفاده از یک گوشی هوشمند هم ابرقهرمان خفته در سیم‌کارت‌های ایرانسل را که قابلیت‌های زیادی دارد بیدار می‌کنید و هم وارد قرعه‌کشی ما و جوایز هیجان‌انگیزش می‌شوید!

شرط شرکت در قرعه‌کشی:

قراردادن سیم‌کارت ایرانسل (قدیمی یا جدید، اعتباری یا دائمی) در گوشی هوشمندی که تا به حال در شبکه ایرانسل فعال نبوده باشد.

جوایز این قرعه‌کشی:

۱۰۰ مودم ثابت TFI60 به همراه ۴۸۰ گیگابایت اینترنت یک‌ساله برای ۱۰۰ نفر!