.

خدمات موبایل سازمانی

مجموعه‌ای از سیم‌کارت‌های ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و شرکت‌ها را قادر می‌سازد بدون نیاز به حضور پرسنل در محل شرکت، امکانات تلفن داخلی را بر روی تلفن همراه کارکنان خود داشته باشند.

.
.

خدمات موبایل سازمانی شامل مجموعهای از سیمکارتهای ایرانسل است که به صورت یک گروه تعریف شده و شرکت ها را قادر می سازد بدون نیاز به حضور کارکنان در شـرکت، امکانات تلفن داخلی را روی تلفن همراه کارکنان خود داشته باشند. با استفاده از موبایل سازمانی، شما می توانید هزینه‌ تماس‌های کاری را در سازمان خود مدیریت کرده و همچنین تماس‌های کاری و غیرکاری را از هم تفکیک کنید. از جمله امکانات موبایل سازمانی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تفکیک تماس‌های کاری از تماس‌های شخصی
  • امکان ایجاد گروه‌های مختلف از کارکنان، نظارت بر تماس بین گروه‌ها و تعیین مدیر برای هر گروه
  • امکان اعمال محدودیت در تماس با پیش شماره‌های خاص (به عنوان مثال بستن کد و یا پیش شماره خاص)
نمایش بیشتر
.
.

مزایا و ویژگی‌های خدمات موبایل سازمانی ایرانسل برای کسب‌وکار شما:

  • کاهش هزینه مکالمات: با استفاده از خدمات موبایل سازمانی، هزینه مکالمات بین افراد سازمان به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. به کمک این سرویس، سازمان می‌تواند با پرداخت هزینه آبونمان مقرون به صرفه برای هر سیم‌کارت، از مکالمه رایگان بین پرسنل خود بهره‌مند شود.
  • اختصاص شماره کوتاه به منظور تماس‌های درون سازمانی: آن دسته از کارکنان یک سازمان که خدمات موبایل سازمانی برای آنها فعال شده است می‌توانند با شماره گیری یک کد کوتاه 3 یا 4 رقمی (نظیر شماره داخلی) با هم ارتباط برقرار نمایند.
  • اختصاص شماره به صورت سریالی: برای استفاده از این سرویس، سازمان‌ها می‌توانند برحسب نیاز خود بازه‌ای از شماره‌های پشت سرهم را انتخاب نمایند.
  • امکان افزودن سیم‌کارت‌های فعلی کارکنان به شبکه موبایل سازمانی: از قابلیت‌های این سرویس افزودن سیم‌کارت‌های شخصی کارکنان به شبکه داخلی است، در این حالت، شماره افزوده شده نیز از کلیه امکانات و شرایط خدمات موبایل سازمانی بهره‌مند خواهند شد.
نمایش بیشتر
.
.

این تخفیف به دوشیوه برای سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل استفاده است:

اشتراک ماهیانه: دراین مدل سازمان‌ها براساس تعدد نفرات و حجم مصرف، هزینه اشتراک ثابت ماهیانه به ازای هر فرد پرداخت می کنند و براساس آن امکان مکالمه نامحدود بین افراد سازمان برای آن‌ها فراهم می‌گردد. تخفیف مکالمات درون گروهی: دراین روش، سازمان‌ها به جای پرداخت هزینه ثابت ماهیانه، از تخفیف بر روی مکالمات درون گروهی بهره‌مند می‌شوند.

بله، برای افزودن شماره لازم است لیست شماره‌های مورد نظر را همراه با درخواست رسمی شرکت به ایمیل EB@mtnirancell.ir اعلام نمایید. برای حذف شماره نیز لازم است با رویه‌ای مشابه، به حذف شماره اقدام شود.

نمایش بیشتر
.
.


نمایش بیشتر

* نام ونام خانوادگی
* شماره تماس یا ایمیل
* نام شرکت
* نام استان
* اندازه سازمان
.
با ما تماس بگیرید
09377140000
آخرین اخبار و مقالات