خرید و فروش سیم‌کارت.

خرید و فروش سیم‌کارت

با سرویس خرید و فروش سیم‌کارت، شماره مورد علاقه خود را بخرید و یا به راحتی شماره خود را به فروش برسانید .

.
.

اگر به دنبال شماره خاصی هستید و می خواهید به خانواده ما بپیوندید و یا به دلیلی قصد واگذاری شماره‌تان را دارید، سرویس خرید و فروش سیم‌کارت این امکان را برای شما فراهم آورده است .

در این روش ایرانسل در روند خرید و فروش سیم‌کارت‌ها هیچ گونه دخالتی ندارد. این سرویس صرفا جهت سهولت اجرای روند خرید و فروش سیم‌کارت برای مشترکان و متقاضیان عزیز راه اندازی شده است .
.

فروش

شما مشترکانی که قصد فروش سیم‌کارت خود را دارید، کد #1000* را شماره‌گیری کنید و اطلاعاتی همچون شماره‌ای که قصد فروش آن را دارید و قیمت پیشنهادی را در سیستم ثبت نمایید.

شماره‌ای که با آن در سرویس خرید و فروش ثبت نام می‌کنید، به عنوان شماره تماس تان ثبت می‌شود و متقاضیان از این طریق با شما تماس می‌گیرند.

خرید

شما متقاضیان خرید شماره ایرانسل، کد #1000* را از یک خط ایرانسل شماره‌گیری کنید. سپس شماره موردنظرتان را میان شماره‌های ثبت شده جستجو کنید. در صورت موجود بودن شماره، می‌توانید برای هماهنگی با فروشنده و خرید سیم‌کارت اقدام کنید.

در صورت موجود نبودن، شماره مورد نظرتان در سیستم ثبت می‌شود. اگر شماره در دسترس قرار بگیرد، به شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

  • با این خدمت، میتوانید شماره‌های دائمی و یا اعتباری مورد نظرتان را با پیش شماره‌های مختلف جستجو کنید.
  • در صورتی که شماره‌تان را به فروش رساندید، لطفا آن را از خدمت حذف کنید.
  • در صورت به توافق رسیدن، برای خرید و فروش قانونی به یکی از فروشندگان مجاز و یا دفاتر خدمات ایرانسل مراجعه کنید و نسبت به تغییر مالکیت سیم کارت اقدام نمایید.
  • شماره‌های موجود در سیستم با پیش شماره‌های 0902، 0903 و 0933 از طرف شرکت ایرانسل وارد خدمت خرید و فروش می‌شوند.

ممکن است دوست داشته باشید:

.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×