top

کتابخوان ایرانسل

کتابخانه ای در دستان شما

برنامه کاربردی «کتابخوان ایرانسل» به شما امکان میدهد به صدها عنوان کتاب متنی و صوتی در حوزه های متنوع از قبیل مذهبی، سلامت، روانشناسی، اخلاق، ورزشی، داستان و غیره دسترسی داشته باشید و لذت شنیدن و خواندن کتاب را با تبلت و یا تلفن همراهتان تجربه کنید.

دریافت کتابخوان ایرانسل

ویژگی های کتابخوان

کتابخوان ایرانسل به شما امکان میدهد در هر زمان و هر کجا، یک کتابخانه مجازی با خود به همراه داشته باشید. در کتابخوان میتوانید در میان کتابهای متنوع موجود، به جستجوی کتابهای مورد علاقه خود بپردازید و از تخفیفهای ویژه بهره مند شوید. برای استفاده از کتابخوان نیازی به ثبت نام ندارید. میتوانید کتاب هایی که در دست مطالعه دارید را نشانه گذاری کنید و از کتاب های چندرسانه ای ما لذت ببرید.

کتاب های چند رسانه ای

کودکان هم علاقه زیادی به دانستن داستان های شنیدنی دارند اما گاهی شیطنت های کودکانه مانع میشود تا مانند بزرگترها مدت زیادی به خواندن کتاب مشغول باشند. کتابهای چندرسانه ای کتابخوان، در کودکان هیجان دانستن ادامه ماجرا را و ایجاد و کتاب ها را برایشان جذابتر میکند.

تا 80 % تخفیف

با کتابخوان ایرانسل میتوانید تا 80% تخفیف انواع کتاب را تجربه کنید!

ویژگی ها

بدون نیاز به ثبت نام

برای استفاده از کتابخوان نیازی به ثبت نام نیست! کاربران ایرانسل می‌توانند با استفاده از شماره تلفن همراه و رمز حساب اینترنتی خود از امکانات کتابخوان استفاده کنند. برای دریافت رمز عبور وارد صفحه کنترل حساب اینترنتی شوید یا از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده نمایید.

پرفروش ترین ها

چه کسی پنیر مرا برداشت؟

نویسنده: اسپنسر جانسون

استیو جابز

نویسنده: والتر ایزاکسون

رمز موفقیت در بازاریابی شبکه ای

نویسنده: ه.ه. کوئک

گلچین گفته های مشاهیر جهان

نویسنده: جان بارت لت

.

 

 

خلاصه اثر

 
کتاب های جذاب چند رسانه ای

ویژه کودکان

کودکان هم علاقه زیادی به دانستن داستان های شنیدنی دارند اما گاهی شیطنت های کودکانه مانع میشود تا مانند بزرگترها مدت زیادی به خواندن کتاب مشغول باشند. کتابهای چندرسانه ای کتابخوان، در کودکان هیجان دانستن ادامه ماجرا را ایجاد و کتاب ها را برایشان جذابتر میکند.

مشاهده کتاب ها
children