سانتافه، سین متفاوت امسال ایرانسلی‌ها.

سانتافه، سین متفاوت امسال ایرانسلی‌ها

تنها تا 31 فروردین فرصت دارید تا امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی بزرگ سانتافه و جوایز دیگر شرکت کنید!

.

برای شرکت در این قرعه کشی بزرگ، شما مشترکان می‌توانید یکی از اپلیکیشن‌های زیر را دانلود و فعال کنید. با عضویت در این سرویس 1000 امتیاز دریافت می‌کنید و با هر روز استفاده از آن 100 امتیاز به مجموع امتیازهای شما افزوده می‌شود. در این صورت علاوه بر این که از محتوای برنامه‌های کاربردی که بخشی از آن‌ها ویژه نوروز است استفاده می‌کنید، می‌توانید با کسب امتیاز بیشتر شانس خود را در قرعه کشی نیز بالا ببرید!

برای دانلود اپلیکیشن‌ها و عضویت در آنها کافیست کد #1396* را شماره‌گیری کنید.

  • علاوه بر قرعه‌کشی بزرگ سانتافه در پایان دوره، در طول دوره جوایز دیگری چون کارت شارژ و بسته‌های اینترنتی نیز به قید قرعه دریافت خواهید کرد.
  • هزینه عضویت در هر سرویس (به جز برنامه کاربردى لنز)، روزانه تنها ٣٠٠ تومان است.
.

کافه زعفرون

این اپلیکیشن، آشپزی و دستور پخت انواع غذاها و دسرهای ایرانی و بین‌المللی را به صورت تصویری و ویدئویی آموزش می‌دهد.

.

دوربین

این اپلیکیشن شامل هزاران ویدئوی کوتاه و بلند در دسته بندی‌های سرگرمی، روانشناسی، سلامت، تکنولوژی، موزیک، فیلم، قوانین حقوقی و ورزشی است.
.

نماتو

این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها و کلیپ‌های مختلف با موضوعاتی مانند ورزش،‌ خلاقیت و نوآوری، آشپزی خلاق، هنر،‌ حیات‌وحش و طبیعت را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
.

پلان

این اپلیکیشن شبکه قانونی نمایش خانگی فیلم و سریال در ایران است که امکان مشاهده و دانلود فیلم، سریال و انیمیشن را روی تلفن همراه، تبلت و ابزارهای دیگر را برای شما فراهم می‌کند.
.

ساناز سانیا

این اپلیکیشن تجربه گروهی از آشپزهای مجرب در زمینه پخت انواع غذاها و دسرهای ایرانی و بین‌المللی را با چند کلیک ساده در اختیار شما قرار می‌دهد.
.

پول

این اپلیکیشن سوالات متفاوتی در قالب‌های گوناگون ویدئویی، تصویری، متنی و صوتی و به‌صورت چهارگزینه‌ای مطرح می‌کند که در صورت پاسخ صحیح شما مبلغ 10 تومان جایزه نقدی بدون قرعه‌کشی دریافت می‌کنید.
.

لنز

اپلیکیشن لنز امکان دسترسی به صدها فیلم و سریال، پخش زنده مسابقه‌های ورزشی و شبکه‌های تلویزیونی و... را در هر زمان و مکان در اختیار شما قرار می‌دهد. با لنز می‌توانید برنامه‌های زنده را به عقب بازگردانید و یا متوقف کنید و ادامه آن را در زمان مورد نظرتان تماشا کنید.

ممکن است دوست داشته باشید:

.

سلام،
چطور می تونم کمکتون کنم؟

×