.

نوای پیشواز تجاری ایرانسل

آهنگ پیشواز تجاری یکی از محصولات جدید شرکت ایرانسل برای سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد که به آنها امکان می‌دهد آهنگ پیشوازی مطابق با نیاز و تبلیغات شرکت، روی خطوط ایرانسل کارمندان خود ارائه نمایند.

.
.نوای پیشواز سازمانی یکی دیگر از امکانات و خدماتی است که واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل در اختیار سازمان ها قرار می دهد. 
آهنگ پیشواز تجاری یکی از محصولات جدید شرکت ایرانسل برای سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد که به آنها امکان می‌دهد آهنگ پیشوازی مطابق با نیاز و تبلیغات شرکت، روی خطوط ایرانسل کارمندان خود ارائه نمایند. این آهنگ پیشواز می‌تواند به عنوان رزومه شرکتی شما عمل کرده و برند شرکت شما را ارتقا دهد.
 به این ترتیب سازمان ها می توانند با قرار دادن یک آهنگ پیشواز بر روی شماره‌های ایرانسلی کارکنان خود، پیامی مرتبط با برند سازمان را به مخاطبین انتقال دهند. این پیام می‌تواند بصورت یک آهنگ یا صرفا متن باشد که توضیحاتی راجع به شرکت بیان می کند. 
نمایش بیشتر
.
.
مزایا و یا ویژگی های نوای پیشواز سازمانی ایرانسل برای کسب و کار شما:
  •  معرفی شرکت و ارزش‌های سازمانی
این مورد، به عنوان مهمترین ویژگی این سرویس به شما می‌دهد تا برند شرکت و سازمان خود را به دیگران معرفی کرده و در راستای آن، ارزش‌های سازمانی خود را اعلام نمایید.
  •  معرفی محصولات و خدمات جدید
این قابلیت به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا با فعال کردن آهنگ پیشواز شرکتی، محصولات جدید سازمان و شرکت خود را به گوش تمامی مردم برسانند.
  • قابلیت تنظیم چند آهنگ پیشواز برای یک شرکت
از دیگر ویژگی‌های این سرویس، تنظیم چند آهنگ پیشواز برای یک شرکت است که این آهنگ‌ها به صورت تصادفی پخش خواهد شد.
  •  پخش آهنگ‌های پیشواز متفاوت در ساعات مختلف روز و به مناسبت‌های متفاوت
با استفاده از این ویژگی می‌توانید آهنگ‌های پیشواز گوناگون را برای ساعات مختلف و زمان‌های خاص تنظیم کنید.
  • امکان اختصاص آهنگ پیشواز متفاوت برای کارکنان هر بخش
شما امکان خواهید داشت با این سرویس برای هر بخش آهنگ پیشواز متفاوتی در نظر بگیرید. برای مثال اگر شرکت شما دارای دپارتمان‌های مختلفی است، می‌توان برای هر دپارتمان آهنگ پیشواز متفاوتی، متناسب با آن دپارتمان را در نظر گرفت.
  •  امکان گروه بندی کارکنان در شرکت و اختصاص آهنگ پیشواز متفاوت
این قابلیت به سازمان‌ها امکان می‌دهد که برای کارکنان هر بخش، آهنگ پیشواز متفاوتی اختصاص دهند (مثلا یک آهنگ پیشواز ویژه گروه مدیران)؛ در این حالت، تماس گیرندگان با اعضای این گروه، آهنگ پیشواز ویژه همین گروه را خواهند شنید.
  • غیرفعال سازی آهنگ پیشواز در ایام تعطیل و یا در روزهای دلخواه
در سرویس آهنگ پیشواز شرکتی این ویژگی نیز وجود دارد که سازمان‌ها در ایام تعطیل و یا روزهای خاص (مانند ایام سوگواری) آهنگ پیشواز شرکتی در نظر گرفته شده را غیرفعال نمایند.
نمایش بیشتر

ممکن است دوست داشته باشید :