ترابردپذیری شماره تلفن همراه.

ترابرد به ایرانسل

شما مشترکان اپراتورهای دیگر می‌توانید بدون هیچ تغییری در شماره تلفن همراهتان ایرانسلی شوید و از قیمت‌های مقرون به صرفه، اینترنت پرسرعت، کیفیت بالا در آنتن‌دهی، تنوع خدمات و محصولات و پوشش‌دهی گسترده لذت ببرید..

  • هزینه ترابرد رایگان است.
  • درخواست‌هایی که در روزهای تعطیل و یا خارج از ساعت اداری ثبت شوند، در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 5 بعدازظهر و پنجشنبه: 8 صبح تا 3 بعدازظهر) بررسی و اجرا خواهند شد.
  • پس از ترابرد به ایرانسل هزینه‌های مکالمه با خطوط تلفن همراه ایرانسل یا سایر اپراتورها و خطوط تلفن ثابت، با نرخ ثابت دقیقه‌ای 66/9 تومان برای مشترکان اعتباری و 33/3 تومان برای مشترکان دائمی محاسبه می‌شود.

  • در فرآیند ترابرد، پیامک های اطلاع رسانی مختلفی دریافت و ارسال می‌کنید. بهتر است از گوشی تلفن همراهی استفاده کنید که از سالم بودن آن اطمینان دارید تا پیام‌هایتان به درستی منتقل شود و دچار مشکل نشوید.
  • برای تأیید درخواست ترابرد خود لازم است تا پیامک‌هایی که با سرشماره 667 ارسال می‌شوند را پاسخ دهید.
  • ثبت‌نام مشترکان حقوقی باید به صورت کتبی و از طرف صاحبان مجاز یا نمایندگان معرفی شده، از طریق مراجعه به یکی از مراکز خدمات انجام گیرد.
.

برای ثبت‌نام فرم زیر را پر کنید. جهت اطلاع از مراحل ثبت نام آنلاین اینجا را کلیک کنید.

.

برای ثبت‌نام فرم زیر را پر کنید.

.

برای اطلاع از وضعیت ترابرد لطفا شناسه ترابرد و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید .

.

در صورتی که قصد بازگشت به ایرانسل را دارید، فرم ثبت‌نام را پر کنید.

.
.

در صورتی که قصد انصراف از ترابرد به ایرانسل را دارید، فرم زیر را پر کنید.

با ترابرد به ایرانسل جایزه بگیرید

ثبت‌نام حضوری:

 

ما امکان ثبت‌نام حضوری را نیز برای شما مشترکان حقیقی فراهم آورده‌ایم. با مراجعه به مراکز فروش و خدمات ایرانسل می‌توانید به صورت حضوری مراحل مربوط به ثبت‌نام ترابرد را انجام دهید. جهت اطلاع از مراحل ثبت نام حضوری اینجا را کلیک کنید.

بهترین‌ها را برای شما فراهم آورده‌ایم!

با پیوستن به بزرگترین اپراتور دیتای کشور،دنیای جدیدی از فناوری را تجربه کنید

3g 4g

سریع‌ترین اینترنت کشور

unlimited speed package

بسته‌های متنوع بدون محدودیت سرعت

unlimited speed package

پوشش گسترده شبکه

unlimited speed package

طرح‌های تشویقی گوناگون

unlimited speed package

طرح‌های تخفیفی رنگی

unlimited speed package

پشتیبانی ۲۴ ساعته

unlimited speed package

مدیریت حساب آسان

unlimited speed package

تعرفه ثابت و ارزان تماس

فراتر از یک اپراتور!

از ما جدیدترین‌ها، بهترین‌ها و متفاوت‌ترین‌ ها را بخواهید:

3g 4g

برنامه‌های کاربردی متنوع

unlimited speed package

جدیدترین آهنگ‌های پیشواز

unlimited speed package

برگزاری رویدادهای ورزشی، هنری و فرهنگی

unlimited speed package

کمپین‌های پیامکی هیجان‌انگیز

تنها چند قدم تا پیوستن به بزرگترین اپراتور دیتای کشور فاصله دارید!

سوالات متداول

انتقال شماره تلفن همراه که در اصطلاح به آن ترابردپذیری نیز گفته می شود، به مشترکان تمام اپراتورهای تلفن همراه امکان می دهد تا بتوانند با حفظ شماره همراه خود، به طور کامل به اپراتور دلخواه منتقل شده و از سرویس های آن اپراتور استفاده کنند.
این تکنولوژی قدمتی بیش از ۱۵ سال دارد، اولین بار در اروپا و جنوب شرقی آسیا صورت گرفت و هم اکنون در بیش از 8۰ کشور در دنیا انجام می‌شود.
خیر، در ترابردپذیری، بدون تغییر شماره امکان استفاده از خدمات سایر اپراتورها را دارید.
پس از تایید پیامک ارسالی و دریافت شناسه ترابرد، حداکثر 3 روز برای سیم‌کارت‌های اعتباری و 5 روز برای سیم‌کارت‌های دائمی زمان لازم است تا فعال‌سازی انجام گیرد. اگر تا این زمان سیم‌کارت شما فعال نشد، از طریق شماره‌گیری 700 از خطوط ایرانسل یا 09377000000 از سایر خطوط با مرکز تماس ایرانسل ارتباط برقرار کنید
خیر، امکان ترابرد تنها از سیم کارت دائمی به دائمی و از سیم کارت اعتباری به اعتباری امکانپذیر است.
اپراتوری که مشترک جهت دریافت خدمات تلفن همراه برای بار اول در آن ثبت نام کرده، اسناد و مدارک مورد نیاز برای احراز هویت و ثبت نام را به اپراتور مذکور تحویل داده و سند اشتراک دریافت کرده است.
اپراتوری که مشترک در هنگام درخواست ترابرد شماره، از خدمات وی استفاده می‌کند و قصد دارد بدون تغییر شماره خود، از خدمات اپراتور دیگری استفاده کند.
اپراتوری که مشترک یک اپراتور دیگر، قصد استفاده از خدمات آن بدون تغییر شماره را دارد
مرکز مدیریت و پایگاه داده مرجع که محل نگهداری اطلاعات مربوط به شماره های تلفن همراه می باشد. این مرکز توسط سازمان تنظیم مقررات مدیریت می شود و برفرایندهای ترابرد شماره نظارت دارد و پیامک های مخصوص ترابرد را بین اپراتورها و مشتری امکان پذیر می سازد.
پس از بررسی روند و تائید ترابردپذیری یک شناسه ترابرد برای مشترک از طریق پیامک جهت اطلاع و پیگیری ادامه فرایند ارسال می شود
در زمان ترابرد شماره اعتباری به اپراتور دیگر، شارژ موجود در سیم کارت صفر خواهد شد. مشترک پس از ترابرد به اپراتور پذیرا، امکان شارژ مجدد سیم کارت خود را خواهد داشت.
مشترکان دائمی پس از ثبت درخواست ترابرد، پیامکی حاوی صورت حساب خود دریافت خواهند کرد که لازم است ظرف مدت 24 ساعت آن را پرداخت کنند.
هر مشترک فقط 2بار در سال مجاز به ترابرد شماره می باشد. (لازم به ذکر است که بازگشت به اپراتور پایه، در محاسبه تعداد ترابردها لحاظ نمی شود).
پس از ثبت درخواست ترابرد و تائید پیامک ترابرد، منتظر دریافت پیامک غیر فعال شدن سیم کارت فعلی خود باشید و سپس سیم کارت جدید را در گوشی خود قرار دهید.
پس از فعالسازی پیامک خوشامدگویی برای شما ارسال خواهد شد. همچنین از طرف تیم پشتیبانی نیز برای خوشامدگویی و معرفی بیشتر خدمات و سرویس های ایرانسل با شما تماس خواهند گرفت.